Inovativní technologie dodávání léků od společnosti Microchips je navržena tak, aby ukládala a přesně dodávala stovky terapeutických dávek po dobu několika měsíců nebo let v jediném implantátu. Implantát je určen k tomu, aby ho pacient obsluhoval za účelem dodávání léků na vyžádání nebo podle předem stanoveného plánu, který lze podle potřeby bezdrátově aktivovat nebo deaktivovat.

S podporou Nadace The Bill & Melinda Gates Foundation v podobě dosavadního grantového financování ve výši přibližně 17,9 milionu USD a potenciálu až dalších 2,5 milionu USD v roce 2020 vyvíjí Microchips implantabilní dlouhodobě působící, reverzibilní antikoncepční aplikace této technologie.

Daré Bioscience je biofarmaceutická společnost v klinickém stádiu, která se zavázala rozvíjet inovativní produkty pro zdraví žen. Posláním společnosti je identifikovat, vyvinout a uvést na trh různorodé portfolio diferencovaných terapií, které rozšiřují možnosti léčby, zlepšují výsledky a usnadňují pohodlí žen, zejména v oblastech antikoncepce, vaginálního zdraví, sexuálního zdraví a plodnosti.

Přidání této nové antikoncepční technologie staví na rozmanitém portfoliu produktů pro zdraví žen, které zahrnuje novou, měsíční antikoncepci bez hormonů Ovaprene a jedinečně staví Daré jako lídr v oblasti antikoncepčních inovací se dvěma potenciálně prvními ve své třídě produkty ve vývoji.
Další informace naleznete v tiskové zprávě.

https://darebioscience.com/microchips-biotech/
Made on
Tilda